Co mówią o nas studenci | SI-UK | SI-UK Poland

Referencje

SI-UK umieścił tysiące międzynarodowych studentów na brytyjskich uniwersytetach. Nasze usługi zapewniają, że mają oni jak największe szanse na dostanie się do wybranej instytucji, a poniżej znajdują się przykłady ich sukcesów:

Chen Xining, tata Owen'a Chen, który otrzymał ofertę z London School of Economics

Chcę tylko poinformować, że jesteśmy bardzo zadowoleni z waszych usług. Mój syn, Owen Chen, otrzymał bezwarunkowe oferty z Anglii, z których najważniejszą była LSE. Bardzo dziękuję wszystkim, Robertowi Money, dwóm młodym paniom, które się tym zajmowały.

Owen jest bardzo zajęty studiami, obecnie jest wiceprezesem Stowarzyszenia Studentów Uniwersytetu Cambridge z Wielkiej Brytanii i Chin, które liczy ponad 1000 członków, abacuscambridge.org.uk oraz International Student Officer w Sydney Sussex College. Z czasem przyzwyczaił się do studiowania na żywo w Cambridge.  Za pół roku będzie musiał sam podjąć decyzję, czy kontynuować studia w Cambridge czy rozpocząć nowe w LSE. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie!

Denise Barbezani

Chcielibyśmy podziękować SI-UK i naszemu miłemu i mądremu konsultantowi za poświęcenie i skuteczność podczas procesu. Moja córka została przyjęta na Uniwersytet w Wielkiej Brytanii i udało nam się znaleźć najlepsze miasto do relokacji. Nasza rodzina poleca usługi SI-UK wszystkim naszym znajomym w potrzebie.

Simone Licciardello (Włochy): Modern Languages with Management at King's College London

Pamiętam, że byłam bardzo zdezorientowana za każdym razem, gdy myślałam o uniwersytecie. Czy studia za granicą były możliwe? Jakie były korzyści z dalszego studiowania? Co musiałam zrobić? Gdybym nie zobaczyła plakatu SI-UK o targach uniwersyteckich w Londynie, nie miałabym jasnego pomysłu na swoją przyszłość.

Od tamtej pory byłam na Targach dwukrotnie. Za pierwszym razem, mimo że byłam sceptycznie nastawiona, pomyślałam, że warto pójść, bo było za darmo. Jednak po dotarciu na miejsce zdałam sobie sprawę, że warto było zrobić coś więcej. Targi były bardzo dobrze zorganizowane i miałam ogromne wsparcie ze strony zespołu SI-UK. Szczególnie podobały mi się seminaria, na których otrzymałam istotne informacje dotyczące procesu aplikacji na brytyjskie uniwersytety. Słowa takie jak "UCAS", "Personal Statement" i "IELTS Certificate" zaczęły nabierać dla mnie sensu. 

Jednak, mimo że znałam praktyczne procedury, nadal nie miałam pojęcia, na jaki kierunek studiów będę aplikować. Rozgryzienie tego zajęło mi pół roku, a ostateczną decyzję podjęłam podczas drugiej wizyty na targach SI-UK. Podczas poznawania dziesiątek uczelni moją uwagę zwrócił kurs Modern Languages with Management. Pomagano mi zgłębić wiedzę o kursie i dużych możliwościach, jakie oferował i kiedy wychodziłam z hotelu Lancaster pomyślałam sobie właśnie zaplanowałam kolejne cztery lata mojego życia.

Wyjazd na te targi był czynnikiem decydującym o moim ostatecznym wyborze. Trzy miesiące później otrzymałam ofertę z King's College London, jednego z 20 najlepszych uniwersytetów na świecie. Nie mogłam uwierzyć, ale udało mi się!

Maira Oliveira Gomes dos Santos (Brazylia)

Moja konsultantka była bardzo pomocna i motywująca. Pomagała mi na każdym kroku, nawet gdy do terminu, który musiałem dotrzymać pozostało zaledwie 10 dni. Czuję, że bez niej nie dałabym rady. Gorąco polecam ten serwis wszystkim zainteresowanym znajomym.

Elvira Khaliulina (Rosja)

Kilka dni temu ambasada Wielkiej Brytanii w Moskwie zatwierdziła mój wniosek o wizę Tier 4, aby wziąć udział w przedsezonowym programie MA in HR Management na Uniwersytecie Westminsterskim. Jest to pomyślny wynik długiego procesu rozpoczętego na początku tego roku.

Uważam, że mój sukces zawdzięczam ogromnemu wsparciu udzielonemu przez SI-UK i mojego osobistego konsultanta. Była ona jedyną osobą, która towarzyszyła mi przez cały proces i zawsze miała pozytywne, konstruktywne i empatyczne podejście, zwłaszcza w najtrudniejszych momentach. Doradziła mi odpowiednie kursy przygotowawcze do IELTS i pomogła rozwiązać wszystkie kwestie związane z aplikacjami wizowymi. Naprawdę chcę podzielić się z Państwem moimi pozytywnymi doświadczeniami i na pewno będę polecać SI-UK moim znajomym.

Gilbirt Ganyon (Polska): MA Education at Brunel University

Chciałabym podziękować za niekończące się wsparcie podczas całej mojej aplikacji. Od szukania uniwersytetów, po upewnienie się, że moja wiza została wydana. Jestem tak szczęśliwa i wdzięczna SI-UK! Będę was polecać moim znajomym!

Samanthini Wijeweera (Sri Lanka): Bsc Pharmacology and Physiology at University of Westminster

Kiedy po raz pierwszy przyjechałam do Wielkiej Brytanii, SI-UK tak bardzo mi pomogła i wspierała. Agencja ma świetne powiązania z brytyjskimi uczelniami i otrzymałam oferty znacznie szybciej niż inni znani mi studenci. Nigdy nie zapomnę waszej pomocy SI-UK!

Daniel Humberto Carranza (Peru): Msc Computer Science at University of Westminster

Usługa SI-UK przekroczyła moje oczekiwania podczas aplikacji na uniwersytet. Dzięki ich pomocy udało mi się uzyskać pełne stypendium na kwotę 9000 funtów! Polecam wszystkim studentom korzystanie z ich usług!

Kan Wei-Lin (Tajwan): Political Science Bsc Accounting at London School of Economics

Skorzystałem z usługi premium SI-UK, aby ubiegać się o przyjęcie na studia. Mój doradca wykazał się dużą rozwagą i cierpliwością, a także bardzo starannie zajął się moją aplikacją. Ta agencja jest bardzo renomowana i można się z nimi skontaktować w każdej chwili, aby uzyskać odpowiedź! Dziękuję SI-UK!

Peng Ren (Chiny): Msc Accounting at University of Lincoln

Usługa premium jest świetna! Mój doradca kontaktował się ze mną codziennie przez cały czas trwania mojej aplikacji i załatwił mi bezwarunkową ofertę! Jestem tak wdzięczna SI-UK i ich pomocnemu zespołowi i nigdy ich nie zapomnę. Będę studiować bardzo ciężko, ponieważ czuję, że jest to najlepsza nagroda, jaką mogę dać SI-UK.

Jaime Andres Rendon (Kolumbia): Advertising and Marketing Communications with Languahe at University of Greenwich

Udało mi się dostać na uniwersytet pierwszego wyboru, wszytko dzięki jasnym i pomocnym poradom. Mój doradca był pomocny, ponieważ istnieje wiele procedur kwalifikacji, które mogą być przytłaczające. Jest to najlepsze i najbardziej przejrzyste doradztwo, jeśli potrzebujesz pomocy w przyjęciu na uniwersytet w Wielkiej Brytanii.

Carla Termini (Hiszpania): International Business Economics at City University

Obsługa ze strony SI-UK jest szybka, rzetelna i sprawna. W ogóle nie musiałam się o nic martwić z moją aplikacją. Doradzili mi, która uczelnia jest najlepsza dla moich studiów i przesłali wiele pomocnych informacji. Martwiłam się, że popełnię błędy, ale moi doradcy pomogli mi we wszystkim, czego wymagała uczelnia.

Oscar Lizarazo (Kolumbia): MSc Software Engineering at City University

SI-UK zaoferował doskonałą profesjonalną obsługę na wysokim poziomie. Poleciłbym SI-UK znajomym. Oferują świetne porady jeden na jeden i świetną pomoc w napisaniu listu motywacyjnego. Ich profesjonalizm i serdeczność przyniosłyby korzyści każdemu, kto szuka kursu w Wielkiej Brytanii.

Stephan Connell (USA): LLB at BPP University

Porady udzielone przez mojego doradcę były pomocne, ponieważ poprowadziły mnie do podjęcia świadomej decyzji dotyczącej mojego kierunku studiów i tego, jaka uczelnia będzie dla mnie najlepsza, aby osiągnąć moje cele akademickie. Z pewnością polecę SI-UK moim znajomym ze względu na fakt, że organizacja ta jest autentycznie zaangażowana w pomoc studentom międzynarodowym w wyborze studiów wraz z uczelnią, która będzie dla nich najlepsza.

Harshani Periera (Sri Lanka): MA Interior Design at University for the Creative Arts

Najlepszą częścią wsparcia SI-UK był kompetentny personel, który pomógł mi wybrać odpowiednią dla mnie uczelnię. Mój doradca dostarczył mi informacji na temat środowiska każdej uczelni, profesorów, kosztów itp. Byłam w stanie wybrać uniwersytet zgodnie z moimi preferencjami i kosztami, a teraz jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana studiowaniem w Wielkiej Brytanii. Zrobili to najlepiej!

Emmanuel Sakala (Zambia): BA Buisness Management

Chciałabym podziękować całemu zespołowi SI-UK za pomoc i usługi, które oferują studentom, a jeśli chodzi o mnie, chciałabym szczególnie podziękować Nabaa za całą pomoc i wskazówki, których mi udzieliła. Nabaa jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i zawsze jest gotowa zrobić dodatkową milę, aby jej studenci byli jak najlepsi. Zawsze znajduje czas dla swoich studentów i szybko reaguje na wszelkie pytania. Doceniam całe otrzymane wsparcie i jestem wdzięczna jej i jej kolegom za to, co robią dla studentów.

Iveta Hanzelova (Słowacja)

Bardzo zadowolony z waszych konsultantów! Przedstawiona prezentacja i przejrzysta nawigacja dała mi pomysł jak ubiegać się o przyjęcie na studia, a dodatkowe linki i informacje otrzymałam również w mailu. Dziękuję za pomoc.

Augustine Junior Samuel Kallon (Sierra Leone)

Tak bardzo doceniam wasze wysiłki, zwłaszcza porady dotyczące całych kosztów związanych z tym, że student międzynarodowy może studiować w Wielkiej Brytanii. Dzięki.

Premium-Service-Banner-Mobile-480px

Studia w Wielkiej Brytanii

Breckett Front  SI-UK's service is fast, reliable and efficient - their consultants are specialists, working closely with all UK universities; through my consultants' advice, and application assistance I was able to get offers from top ranked universities.  

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen