sixteenth sixteenth

Profile uczelni w Wielkiej Brytanii

Poznaj ponad 350 różnych uniwersytetów, szkół biznesowych, szkół angielskiego, uczelni i placówek podstawowego kształcenia z naszym przewodnikiem od A do Z po instytucjach naukowych w Wielkiej Brytanii.

UK University Profiles

Uczelnie UK

Dowiedz się więcej o kursach, rankingach, stypendiach i zakwaterowaniu na uczelniach brytyjskich. Nasz poradnik zawierający szczegółową informację o ponad 140 uczelniach pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

Zobacz więcej
UK Pathways and Foundation

Szkoły biznesu w UK

To właśnie w Wielkiej Brytanii znajduje się wiele spośród najlepszych szkół biznesowych na świecie. Dowiedz się więcej o kierunkach studiów, opłatach oraz narodowych i globalnych rankingach brytyjskich szkół biznesowych i podejmij świadomą decyzję gdzie chcesz aplikować.

Zobacz więcej
UK Pathways and Foundation

Rok zerowy w Wielkiej Brytanii

Rok zerowy w Wielkiej Brytanii pozwala międzynarodowym studentom polepszyć ich znajomość angielskiego, jak i zdolność uczenia się, zanim dołączą do grona studentów na brytyjskich uczelniach. Dowiedz się więcej o takich szkołach w Wielkiej Brytanii.

Zobacz więcej
UK Language Schools

Szkoły języka angielskiego

Szkoły języka angielskiego w Wielkiej Brytanii umożliwiają międzynarodowym studentom polepszenie ich znajomości języka angielskiego przed rozpoczęciem studiów, jak i aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii.

Zobacz więcej
UK Pathways and Foundation

Uczelnie i szkoły policealne w Wielkiej Brytanii

Uczelnie i szkoły policealne w Wielkiej Brytanii oferują roczne programy podstawowe, szkolenia zawodowe i egzaminy końcowe A-Levels dla studentów międzynarodowych. Studenci mogą polepszyć swoją znajomość języka angielskiego, w tym samym czasie ucząc się różnych przedmiotów.

Zobacz więcej
UK Boarding Schools

Brytyjskie szkoły z internatem

Uczenie się w brytyjskich szkołach z internatem daje młodzieży niesamowitą możliwość otrzymania znakomitego nauczania, korzystania z najlepszych placówek i obiektów oraz ponadprogramowego wsparcia i opieki od najmłodszych lat. Dowiedz się więcej o najlepszych szkołach z internatem w Wielkiej Brytanii.

Zobacz więcej

Breckett Front  SI-UK's service is fast, reliable and efficient - their consultants are specialists, working closely with all UK universities; through my consultants' advice, and application assistance I was able to get offers from top ranked universities.  Breckett Front

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance